pikselfabrikası Preloader

Mobil uygulama geliştirme

Mobil uygulama geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzün vazgeçilmezlerinden biri olan Mobil Uygulamalar, hayatımızın her alanında, hayatımızı kolaylaştırıyor. Mobil Uygulama kullanımı gittikçe hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Farklı şirketler kullanıcılarının, müşterilerinin veya çalışanlarının yaşamlarını kolaylaştırabilmek için mobil uygulamalar öne sürüyor. E-girişimciler artık sadece e-ticaret ile sınırlı kalmıyorlar. Bunun yerine mobil uygulamalara ağırlık vererek çok daha fazla hedef kitleye ulaşma çabası içerisindeler. Mobil cihaz kullanım sürelerinin artması, kullanıcı yaş aralığının genişlemesi de mobil uygulama geliştirmeye olan ilgiyi arttırıyor.

 

Mobil uygulamalar, yazılımcılar tarafından geliştirilerek uygulama mağazalarında kullanıcıların servisine sunulur. Bu uygulamaların bazısı ücretlidir, bazısı ise ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur fakat her halükarda yazılım geliştiricileri bu uygulamalardan para kazanmaktadır.

 

Geniş yelpazede hızlı çözüm

Tüm sektörlere mobil uygulamalarını adapte edebilen Piksel Fabrikası, ayrıca yine çözüm ortağı olduğu birçok uluslararası yazılımla gerekli entegrasyonları çok kısa sürede gerçekleştirir. Tamamen Piksel Fabrikası yazılımcıları tarafından hayata geçirilen Mobil Uygulama Geliştirme Platformu sayesinde, gerektiğinde müşteriye özel çözümlerin tasarlanması kolaydır.

 

Her zaman ve her yerden erişim

Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde, 7 gün 24 saat çalışabilen bir sistem sunar. Günümüzde hava alanında uçak beklerken fatura ödemek ne kadar kolaysa, kurumların her türlü ürün ve hizmetini akıllı cihazlarla erişilebilir kılmak da Piksel Fabrikası uygulama geliştirme hizmetleriyle o kadar kolay hale gelir.

 

Hızlı ve yenilikçi bir kanal

Mobil uygulamalar, kurumların kullanıcılarına erişmesine yardımcı olan yeni bir kanal oluşturur. Kurumların verdiği hizmetlerin tamamının veya belirli bir kısmının alternatif bir kanaldan sağlanması mümkün hale gelir. Mobil bankacılık çözümleri bunun en belirgin örneğidir. Mobil ödeme gibi sistemlerle, hedef kitlenin almakta olduğu hizmetlere alternatif bir kanalla ulaşması sağlanır. Kullanılmakta olan gişe, bayi veya web uygulamalarına alternatif oluşturur. Üstelik birçok hizmet aynı uygulama üzerinde bir araya getirilerek erişim kolaylığı artırılır.

 

Farklı platformlar, tek çözüm

Piksel Fabrikası, sıfırdan mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı hedefler. Mobil uygulama geliştirme ekibinin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebilir.